Budowa maszyn i urzadzen przemyslowych

Więcej marek na polskim rynku skupia się projektowaniem, tworzeniem, montażem maszyn i budowie odpylających oraz przemysłowych instalacji centralnego odkurzania. Przedsiębiorstwa ciągle rozszerzają produkcję o kolejne, coraz nowocześniejsze wyroby, takie jak filtry odpylające. Skupia się tym biuro projektowo-konstrukcyjne.  Sukcesem spółki są własne, dobrze przygotowane konstrukcje filtrów pulsacyjnych, filtrów patronowych, filtrocyklonów i stanowiskowych i przemysłowych instalacji centralnego odpylania.

Profolan

Z ciekawości na najlepsze kierownictwo, wszelkie decyzje dotyczące zaprojektowania nietypowych filtrów albo te wprowadzenia zmian konstrukcyjnych podejmowane są znacznie szybko, i ich zwieńczenie jest natychmiastowe.

W kolekcji objęte są wymiary filtrów w wykonaniu standardowym. Możemy zamówić filtry w innym systemie o niższej bądź wyższej kwocie worków w stopniu. W urządzeniach standardowych podziałka między osiami worków wynosi 200 mm. Na żądanie użytkownika potrafi żyć 250 mm.

Dla każdej instalacji odpylającej musimy samodzielnie dopasować rodzaj i formę włókniny filtracyjnej oraz parametry filtracji i regeneracji. W współzależności od temperatury ciała lotnego, sposobu i właściwości pyłu, ilości pary wodnej, substancji kwasowych lub zasadowych musimy dopasować odpowiedni sposób filcu igłowanego. Worki potrafią stanowić wypalone z bogatych sposobów filcu igłowanego (poliester, poliamid, poliakrylonitryl, Dralon T, Ryton, Nomex, Teflon itd.) z różnymi sposobami obróbek. Dopasowania tego robi inwestor lub projektant instalacji odpylającej. Firmy udzielają wszelkich wiedzy w doborze materiału filtracyjnego i parametrów filtracji i regeneracji.

Filtration of dust, to filtry które mogą posiadać szafki sterownicze z pozostałymi sposobami sterowania zaworami przedmuchowymi: ze sterowaniem czasowym, w jakiej możemy ustawić okres bycia impulsu oraz częstość regeneracji, ze sterowaniem, w jakim kładzie się okres bycia impulsu, dwie częstotliwości regeneracji oraz zewnętrzną i dolną granicę oporów przepływu, programowalny na sterowniku, w którym buduje się parametry regeneracji.

Filtry potrafią stanowić zaopatrzone w drugie wymiary otworów wlotowych i wylotowych.